Kadaka tee 63, Ruum 130A, Foruse maja, 12915 Tallinn
esmasp – reede: 9:00 – 17:00
+372 53493554
info@aknauksepood.ee

LÜKANDUKSED SISERUUMIDES, RÕDUDEL JA TERRASSIDEL

Valmistame laias valikus erinevaid rõdu- ja terassiuksi, mille hulgast leiate endale kindlasti sobivaima lahenduse.

PVC PLASTIKU JA PUITALUMIINIUMI TOODETE EELISED:

Mitmekülgsed kujundusvõimalused

Lükanduks või liuguks on parim valik klientidele, kelle kodudes pole tavalise ukse jaoks piisavalt ruumi või on vajadus ruume eraldada. Samuti on lükanduks sobilik rõdul või terrassil, kus tihtipeale on ruumipuudus probleemiks. Lisaks mugavusele, stiili puhtusele ja praktilisusele, on lükanduste eeliseks mitmekülgsed kujundusvõimalused ning võimalus katta suuri avasid minimaalselt ruumi võtvate ustega.

Puidu funktsionaalne ilu

Meie pakutud puitalumiiniumustes on ühendatud funktsionaalsus ja kestvus naturaalse puidu soojuse ning iluga. Puitalumiiniumuksed valmistatakse liimpuitprofiilidest ja kaetakse väljastpoolt terves ulatuses alumiiniumprofiilidega, mis tagavad ustele kõrge ilmastikukindluse ja eriti pika eluea.

Energiasäästlikkus ja märkimisväärne disain

Valgusküllased ruumid suurte klaaspindadega lisavad elule mugavust ja heaolu ning kuuluvad vaieldamatult kaasaegsesse arhitektuuripilti. PVC Plastik lükanduksesüsteem GENEO kõrgtehnoloogiline materjal RAU-FIPRO on arendatud soojapidavaks, helikindlaks ning lisatud on ka sissemurdmiskaitse.

Kald lükanduksed avanevad lisaks küljele liuglemisele veel ka tuulutusasendisse. Lükanduks on eriti mugav lahendus kohtadesse, kus küljele avanevad uksed võtaksid liigselt toa- või terassiruumi. Samuti on liugukse abil võimalik avada suuremaid pindasid, mis küljele avades paratamatult ära vajuksid. Uksesüsteem on soojapidav, keskkonnasõbralik, sileda pinna tõttu väga kergesti puhastatav ning saadaval laias värvivalikus. Hea valik nii uuele kui ka renoveeritavale hoonele.

OMADUSED:

 • puit, puitalumiinium
 • ehitussügavus: 70 mm

KUJUNDUS:

 • lai värvivalik dekoorkilesid
 • hõbehallid tihendid loovad valgete profiilidega aktsente
 • elegantne optika 20°-kalletega

RAKENDUSVÕIMALUSED:

 • sujuv üleminek elutoast rõdule, terrassile või aeda
 • sobib ka talveaedades kasutamiseks
 • elemendilaius kuni 10 m, raamikaal kuni 400 kg

EELISED:

 • elemendilaius kuni 10 m
 • pealispind äärmiselt sile ja seetõttu väga kergesti puhastatav
 • keskkonnasõbralik, ümbertöödeldav

Need lükanduksed on kahtlemata kõige kasutajasõbralikuma lahendusega ja seetõttu saanud väga populaarseteks. Nende abil on võimalik avada eriti suuri pindasid mugavalt ja töökindlalt. Kui kaldlükanduksel jääb alla aknasüsteemis kõrge lävepakk, siis paralleellükanduksel saab lävepaku põrandasse uputada ja seega ei sega see terassile ja tuppa liikumist.

LEIA VEEL INFORMATSIOONI AKNAUKSEPOE TOODETEST: