Kadaka tee 63, Ruum 130A, Foruse maja, 12915 Tallinn
esmasp – reede: 9:00 – 17:00
+372 53493554
info@aknauksepood.ee

Traditsiooniline ja sajandite vanune akna valmistamise materjal lisab õdusa ja naturaalse ilme. Me pakume erinevaid võimalusi sobitada aknad ideaalselt just Sinu kodu interjööriga. See tähendab, et aknavärve võib muuta vastavalt soovile ja vajadusele ning aknaid saab valmistada erineva kuju ja suurusega nagu näiteks: kolmnurkseid, ovaalseid, trapetsikujulisi jms. Enamik aknaid on võimalik teha avanevateks.

Puidust aknad ja uksed tagavad meeldiva ruumikliima ja õdusa olemise. Meie pakutud tihendid annavad tulemuseks ilmastikukindluse ja võimaldavad kontrollida ruumide sisekliimat ning klaaspaketid tagavad energia kokkuhoiu. Kokkuhoid seisneb selles, et sama sisetemperatuuri saavutamiseks ei ole pärast akende vahetamist vaja enam nii palju kütta.

Alumiiniumist veenina kaitseb akna alumist lengi ja raami vihmavee eest, tagades akna pikaealisuse:

Puitakna kõige kriitilisemad kohad, s.o raami ja lengi alaosa, on kaitstud alumiiniumprofiilidega. Puit-alumiiniumakna lengi ja raami välimine külg on kaetud alumiiniumprofiilidega, mis tagab kõrgendatud vastupidavuse ilmastikutingimustele ja teevad akna hooldusvabamaks.