Kadaka tee 63, Ruum 130A, Foruse maja, 12915 Tallinn
esmasp – reede: 9:00 – 17:00
+372 53493554
info@aknauksepood.ee

Kaunis välimus pikkadeks aastateks

Meie pakutud PVC akende ja uste omadused ei ole mõjutatud ilmastikumõjude ja pideva avamise ning sulgemise tõttu. Põhjus selleks on unikaalse HDF-pealispinna( High Definition Finishing) kasutus, mis annab toodetele brilliantse läike, on ühtlane ja kergesti hooldatav. Tänu HDF-pealispinnale, Te ei pea kunagi muretsema akende vajumise, mädanemise või värvimise pärast.

Energiakadu väheneb ja soojapidavus suureneb

„Soojapidavuse“ faktor mängib kasvavate energiahindade tõttu üha suuremat rolli meie kodudes. Energiakadude vähendamist soodustab energiasäästlike akende ja uste soetamine, sest nii tekib väiksem energiavajadus, madalam küttekulu ja suurem keskkonnasääst. 

Suurenenud turvatunne oma kodus

Et vältida sisse murdmise võimalust, pakume meetmeid, mis turvalisust suurendavad ning mida on võimalik paigaldada individuaalselt iga akna ja ukse juurde. Üldjuhul soovitatakse kõrgeimaid sissemurdmiskaitse abinõusid pigem esimestele korrustele kui kõrgematele, kuna sinna on lihtsam pääseda.

Komponendid turvalisuse tõstmiseks: Spetsiaalsed käepidemed, sulused ja klaaspaketid, optimeeritud profiiligeomeetria sissemurdmiskaitse suurendamiseks, tugevdatud suluste kasutamise võimalus ja 1-3 testitud turvaklaasid.

Vähenenud müratase ja suurenenud heaolu

Kõrge müratase kodu läheduses – nagu näiteks tänava- või ehitusobjektimüra  mõjub häirivalt ja võib kahjustada isegi tervist. Meie pakutud akende- ja ustesüsteemide helikindlust on võimalik kohandada vastavalt individuaalsetele nõuetele, tagatud on kuni helikindlusklass 5(kõrgeim klass). Nii on väline müratase vähendatud ja kodune elukeskkond meeldivam.

USALDUSVÄÄRNE JA PROFESSIONAALNE TEENUS!