• Sõpruse puiestee 237, 13412 Tallinn
 • esmasp - reede: 10:00 - 18:00
 • +372 53493554
 • info@aknauksepood.ee
 • eelisedpuit

  Puit- ja Puitalumiinium Akende/Uste eelised

  Meie kliendid leiavad tootevalikust mitmekülgse aknakujude assortii, mis pakub võimalusi sobitada aknad just Sinu kodu interjööriga. Traditsioonilise akna materjali valikuga kaasnevad ka soojapidavuse ning vastupidavuse omadused.

  Loe veel
  puitalumiiniumaknad

  Puit- ja Puitalumiinium Aknad

  Puit- ja Puitalumiinium Aknad on saadaval 78 mm ja 92 mm ehitussügavusega, sobilikud ka kõige nõudlikumale kliendile. Puitaken on silmapaistev valik neile, kes hindavad materjalide ehtsust või märkimisväärset toote elupikkust kõrgelt.

  Loe veel

  Lükanduksed

  Lükanduks on parim valik klientidele, kelle kodudes pole tavalise ukse jaoks piisavalt ruumi või on vajadus ruume eraldada. Lisaks mugavusele ja praktilisusele, on lükanduste eeliseks mitmekülgsed kujundusvõimalused.

  Loe veel
  välisuks

  Puit Välisuksed

  Aknauksepood pakub Puituksi ehitussügavusega 78 mm või 92 mm. Olenevalt Sinu kodu interjööri disainist ja toote funktsioonist, on võimalik valida välja- ja sisseavaneva välisuste seast.

  Loe veel

  Disainelemendid

  Meie pakutud puitakende ja -uste tootmises kasutatakse 3- või 4 kihilist liimpuitu, mille välimised kihid on kas sõrmjätkuga või sõrmjätkuta. Kõiki materjali valikuid on võimalik kasutada erineva kuju ja suurusega akende valmistamisel.

  Loe veel

  Tuulutusklapid

  Kui välisõhu mustuse eemaldamine ja energiasäästlikkus on Sinu kodu jaoks tähtis, on ventilatsiooniklapp arukas lahendus. Siseneva õhu kogust saab reguleerida vastavalt ruumi vajadustele ning ülesse suunatuna ei teki toas tuuletõmbust.

  Loe veel

  Lisavarustus

  Lisavarustusena pakume aknalaudasid ning lengilaiendeid ka kõige nõudlikumale kliendile. Aknalaua valikus on sõrmjätkatud puit nagu näiteks mänd, meranti ja tamm ning viimistlusena saab valida ka erinevaid lasuure/värve.

  Loe veel